KONTAKT OSS

Bygnes Bygg Karmøy

Telefon: 52 85 18 00
Epost: post@bygnesbygg.no

Adresse: Bygnesvegen 50, 4250 Kopervik

Åpningstider
Mandag – Fredag: 08.00 – 16.30
Torsdag: 08.00 – 18.00
Lørdag: 09.00 – 14.00

Bygnes Bygg Raglamyr

Telefon: 52 71 31 40
Epost: haugesund@bygnesbygg.no

Adresse: Longhammarvegen 21, 5536 Haugesund

Åpningstider (1. juli – 15. aug.)
Mandag – Fredag: 09.00 – 18.00
Lørdag: 10.00 – 15.00

Johnny Eikemo
Ogen – Bygnes

Epost: johnny@bygnesbygg.no
Telefon: 40 40 21 97

Gunnar Hauso
Ovn – Raglamyr

Epost: gunnar@bygnesbygg.no
Telefon: 48 08 71 04

Bjørn Steinar Simonsen
Daglig leder

Epost: bjornsteinar@bygnesbygg.no
Telefon: 40 40 21 90

Margunn Håland
Fliser og ovn – Raglamyr

Epost: margunn@bygnesbygg.no
Telefon: 92 03 09 22

Anita Franseth
Fliser og ovn – Raglamyr

Epost: anita@bygnesbygg.no
Telefon: 99 32 71 16

Margrethe Duøy Eriksen
Fliser og regnskap – Bygnes

Epost: margrethe@bygnesbygg.no
Telefon: 40 40 21 964

Eirik Simonsen
Lager og piper – Bygnes

Epost: bestilling@bygnesbygg.no
Telefon: 40 40 21 95

Roy Simonsen
Lager og uteprodukter – Bygnes

Epost: bestilling@bygnesbygg.no
Telefon: 40 40 21 93

Unni L. Andreassen
Fliser og ovn – Raglamyr

Epost: kasse@bygnesbygg.no
Telefon: 45 29 04 81

Jarle Sæbø
Ovn og murer – Raglamyr

Epost: jarle@bygnesbygg.no
Telefon: 95 29 18 56

Send oss en forespørsel